€10,344.47
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810023209 P/N: METSEION95040 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric METSEION95040 Netzanalysator PowerLogic ION95040, 1A/5A,Transientenrekorder, Modbus TCP, ION, 192 mm Display, B2B Adapter, HW Kit"
Schneider Electric PowerLogic™ ION9000T Meter, with High Speed Transient Recorder, DIN-mounted, 192-mm Display, B2B Adapter
Schneider Electric METSEION95040
EAN 3606481352354
Description
PowerLogic ION9000 to całodobowy ekspert w dziedzinie jakości zasilania, który dostarcza informacji, a nie tylko danych. Wszechstronny, wiodący w branży przyrząd do kontroli jakości zasilania (PQI-A) z certyfikatem IEC 62586-1/-2 zapewnia niezawodne, precyzyjne działanie, które jest idealne zarówno do zastosowań po stronie podaży, jak i popytu. Laboratoria innych firm potwierdziły dokładność klasy 0.1S (ANSI C12.20, IEC 62053-22). Wysoce konfigurowalne i modułowe moduły opcjonalne ION, programowalność technologii i możliwość instalacji w terenie mogą spełnić każde rozwiązanie, chroniąc inwestycję zarówno teraz, jak i w przyszłości. Dzięki analizie jakości zasilania zgodnie z normą EN 50160 i IEEE 519 oraz opatentowanemu systemowi wykrywania kierunku zakłócenia zostaniesz ekspertem w dziedzinie PQ i będziesz w stanie szybko reagować na zdarzenia systemowe. Funkcje cyberbezpieczeństwa obejmują bezpieczne protokoły (HTTPS, SFTP), rejestrowanie zdarzeń bezpieczeństwa, protokół Syslog, możliwość włączania/wyłączania portów komunikacyjnych oraz 50 kont konfigurowanych przez użytkownika. Z 2 GB pamięci obsługującej 50 dzienników danych, ponad 50 alarmów definiowanych przez użytkownika, zakłóceń i przebiegów przejściowych. 1/2 cyklu rejestrowania RMS, niestandardowych stron internetowych, dzienników min/maks., trendów energetycznych i czasu użytkowania. Możliwość znacznika czasowego zdarzeń do +/-1 ms przy użyciu metody synchronizacji czasu, która obejmuje PTP (IEEE1588), NTP, IRIG-B, GPS ASCII (RS485) i funkcję nastawionego czasu sieciowego. 8 wejść cyfrowych, 4 wyjścia cyfrowe i 2 wyjścia przekaźnikowe oraz możliwość dodania maksymalnie 4 modułów opcjonalnych. Moduły opcjonalne zawierają 2 przekaźniki i 6 wejść cyfrowych lub 2 wyjścia analogowe i 4 wejścia analogowe. Możliwość przechwytywania szybkich stanów nieustalonych impulsywnych i oscylacyjnych w czasie krótszym niż 100 ns oraz jednoczesnego rejestrowania przebiegu i 1/2 cyklu RMS w każdym zdarzeniu. Wejścia napięciowe 100 do 690 V między fazami; Wejścia prądowe 1 A, 5 A; klasa prądu 2, 10, 20 A; Częstotliwość 20-450 Hz. Szeroki zakres mocy sterującej od 90 do 480 VAC lub od 110 do 480 VDC. Montaż na szynie DIN ze zdalnym wyświetlaczem i panelem (z przejściówką od tyłu do tyłu) oraz 2 opcje wyświetlacza dodatkowo zwiększają elastyczność i możliwość adaptacji ION9000.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Genauigkeitsklasse Wirkleistung nach IEC 62053-22 | 0 |
|---|---|
| Genauigkeitsklasse Blindleistung nach IEC 62053-23 | |
| Abtastfrequenz | -Hz |
| Genauigkeitsklasse nach IEC 61000-4-30 | A |
| Messung Oberschwingung im Frequenzbereich 2 kHz - 9 kHz | 1 |
| Messung Oberschwingung im Frequenzbereich 9 kHz - 150 kHz | |
| Flicker nach IEC 61000-4-15 | 1 |
| Mit Transientenerfassung | 1 |
| Abtastfrequenz für Transientenerfassung | 10MHz |
| Datenauswertung nach EN 50160 | 1 |
| Display | ohne |
| Fernanzeige | 1 |
| Displayauflösung (horizontal) | 800px |
| Displayauflösung (vertikal) | 480px |
| Dateitransfer über PQDif | 1 |
| Störschriebübertragung über COMTRADE | 1 |
| Nennspannung (Un) L-L | 100V |
| Nennspannung (Un) N-L | 57V |
| Anzahl der Spannungsmesseingänge | 4 |
| Anzahl der Strommesseingänge | 5 |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | AC/DC |
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | 90V |
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | 90V |
| Versorgungsspannung DC | 110V |
| Frequenzmessbereich | 45Hz |
| Anzahl der analogen Eingänge | 0 |
| Anzahl der analogen Ausgänge | 0 |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 8 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 6 |
| Anzahl der Ethernet-Anschlüsse | 2 |
| Unterstützt Protokoll für IEC 61850 Ethernet | 1 |
| Unterstützt Protokoll für OPC UA PubSub | |
| Unterstützt Protokoll für PROFIBUS | |
| Unterstützt Protokoll für Modbus | 1 |
| Unterstützt Protokoll für PROFINET IO | |
| Unterstützt Protokoll für MQTT | |
| Unterstützt Protokoll für sonstige Bussysteme | 1 |
| Mit Auditprotokollierung (Audit log) | |
| Mit Firmware-Signatur | |
| Mit Protokollierung von Sicherheitsereignissen (Security event log) | 1 |
| Mit rollenbasierter Zugriffskontrolle (RBAC) | 1 |
| Web-Server mit HTTPS-Übertragungsprotokoll | 1 |
| Breite | 160mm |
| Höhe | 160mm |
| Tiefe | 135.3mm |
| Schutzart (IP) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | METSEION95040 |
|---|---|
| EAN | 3606481352354 |
| ETIM | EC004489 |
| SCIP | 593f15dc-c512-4cf6-ac2d-78a614f80e12 |
| Weight | 3.6 kg |
| Weight (Package) | 3.63 kg |
Designations
Energy Management Harmonics High Speed Transient Recording ION9000 ISO50001 Network Analyzer Power Quality Transient Recording
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















