€335.97
% €509.32 (34.04% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810023063 P/N: M9Y34740 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric M9Y34740 Multi 9 OEM Vigi N40 3-polig+N 40A 300mA Typ A-SI für LS-Schalter N40N"
Schneider Electric Multi 9 OEM Vigi N40 3-pole+N 40A 300mA Type A-SI for LS circuit breaker N40N
Schneider Electric M9Y34740
EAN 3606480578441
Description
Deze Vigi N40 is een modulaire aanvullende aardlekschakelaar. Het is een 3P+N en nominale stroom is 40A. De klasse aardlekbeveiliging is van het type A-SI met een gevoeligheid van 300 mA en een spanningsonafhankelijke technologie. Dit product biedt bescherming tegen kortsluiting, overbelasting van kabels, elektrische schokken door indirect contact en brandgevaar. Het A-SI-type biedt een verhoogde immuniteit tegen elektrische interferentie en verontreinigde of corrosieve omgevingen. Dit product voldoet aan de normen EN/IEC 61009-1 en EN/IEC 61009-2-1. De Ue nominale operationele spanning is 400VAC of 415VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 440 VAC. De Uimp toegekende schokgolfspanning is 4 kV. De vervuilingsgraad is 3. Deze kan op een DIN-rail worden gemonteerd. De breedte in 9 mm standen is 4. De kleur van het product is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 36mm x (H) 91mm x (D) 69mm. Het gewicht is 210g. De beschermingsgraad is IP20 en IP40 in een behuizing. De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 60°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot 60°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Nennspannung | 400V |
|---|---|
| Nennstrom | 40A |
| Bemessungsfehlerstrom einstellbar | |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.3A |
| Max. Verzögerungszeit | 0ms |
| Verzögerungszeit einstellbar | |
| Polzahl | 4 |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Stoßstromfestigkeit | 3kA |
| Frequenz | 50 Hz |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 440V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Verlustleistung | -W |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 0.75mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 0.33mm² |
| Fehlauslöseschutz | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | 25°C |
Technical data
| P/N (Part Number) | M9Y34740 |
|---|---|
| EAN | 3606480578441 |
| ETIM | EC002297 |
| SCIP | b078722f-7853-4e1e-a05b-29638f57b0ab |
| ECLASS | eClass_10_ACN357011 |
| Weight | 0.19 kg |
| Weight (Package) | 0.2 kg |
Designations
protection block residual current protection block residual current protection element
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















