€4,082.02
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810022326 P/N: LXM32CD72N4 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LXM32CD72N4 Motion Servoverstärker, Lexium 32 Compact, 208/400V 3phasig, 24A, 72Apk, 7kW"
Schneider Electric Motion servo amplifier, Lexium 32 Compact, 208/400V 3-phase, 24A, 72Apk, 7kW
Schneider Electric LXM32CD72N4
EAN 3606480216220
Description
Dit product maakt deel uit van de Lexium 32-serie, een aanbod van servo-aandrijvingen voor machines van 0,15 kW tot 7 kW. De AC servo-aandrijving voor één as beschikt over een geïntegreerde EMC filter, een compacte aandrijving met analoge ingangen en een pulstrein. Hij biedt 2 veiligheidsvoorzieningen, 6 logische discrete ingangen en 5 discrete uitgangen. Dankzij het compacte ontwerp kan deze servodrive ruimte en formaat besparen, de machine minder ruimte innemen en de kosten verlagen. Het is een servo-aandrijving met een nominale voedingsspanning van 200 V tot 240 V, 380 V tot 480 V (driefasen), een continue uitgangsstroom van 24A bij 8 kHz en een continu vermogen van 13000 W bij 400V. Het is voorzien van aansluitklem voor elektrische aansluiting en RJ45-connector voor Modbus geïntegreerde communicatie-interface. Het is een IP20-gecertificeerd product. De afmetingen zijn 108 mm (breedte) x 237 mm (diepte) x 270 mm (hoogte). Het weegt 4,8 kg. Dit product is gecertificeerd door CE, CSA, RoHS, TUV en UL. Hij voldoet aan de normen EN/IEC 61800-3 en EN/IEC 61800-5-1. Dit product is compatibel met servomotoren BMH en BSH. Servoaandrijvingsgamma met vier servoaandrijvingsmodellen en twee servomotorenfamilies plus een intelligente selectie van opties. Het biedt u de aandrijving en motorcombinatie die precies de juiste kracht, prestaties en functionaliteit heeft.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Netzspannung | 208V |
|---|---|
| Netzfrequenz | 50/60 Hz |
| Eingangsphasenzahl | 3 |
| Ausgangsphasenzahl | 3 |
| Max. Ausgangsfrequenz | 8Hz |
| Max. Ausgangsspannung | 480V |
| Nennausgangsstrom I2N | 24A |
| Max. abgegebene Leistung bei quadrat. Belastung bei Bemessungsausgangsspannung | 7kW |
| Max. abgegebene Leistung bei linearer Belastung bei Bemessungsausgangsspannung | 7kW |
| Leistungsaufnahme | -W |
| Relative symmetrische Netzfrequenztoleranz | 0.05 |
| Relative symmetrische Netzspannungstoleranz | 0.1 |
| Anzahl der analogen Ausgänge | 1 |
| Anzahl der analogen Eingänge | 3 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 2 |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 6 |
| Mit Bedienelement | |
| Einsatz im Industriebereich zulässig | 1 |
| Einsatz im Wohn- und Gewerbebereich zulässig | |
| Unterstützt Protokoll für TCP/IP | |
| Unterstützt Protokoll für PROFIBUS | |
| Unterstützt Protokoll für CAN | |
| Unterstützt Protokoll für INTERBUS | |
| Unterstützt Protokoll für ASI | |
| Unterstützt Protokoll für KNX | |
| Unterstützt Protokoll für Modbus | |
| Unterstützt Protokoll für Data-Highway | |
| Unterstützt Protokoll für DeviceNet | |
| Unterstützt Protokoll für SUCONET | |
| Unterstützt Protokoll für LON | |
| Unterstützt Protokoll für PROFINET IO | |
| Unterstützt Protokoll für PROFINET CBA | |
| Unterstützt Protokoll für SERCOS | |
| Unterstützt Protokoll für Foundation Fieldbus | |
| Unterstützt Protokoll für EtherNet/IP | |
| Unterstützt Protokoll für AS-Interface Safety at Work | |
| Unterstützt Protokoll für DeviceNet Safety | |
| Unterstützt Protokoll für INTERBUS-Safety | |
| Unterstützt Protokoll für PROFIsafe | |
| Unterstützt Protokoll für SafetyBUS p | |
| Unterstützt Protokoll für BACnet | |
| Unterstützt Protokoll für sonstige Bussysteme | |
| Anzahl der HW-Schnittstellen Industrial Ethernet | 0 |
| Anzahl der Schnittstellen PROFINET | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-232 | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-422 | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-485 | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell TTY | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen USB | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen parallel | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen sonstige | 0 |
| Mit optischer Schnittstelle | |
| Mit PC-Anschluss | |
| Bremschopper integriert | |
| 4-Quadrantenbetrieb möglich | |
| Art des Umrichters | sonstige |
| Schutzart (IP) | sonstige |
| Schutzart (NEMA) | |
| Höhe | 270mm |
| Breite | 108mm |
| Tiefe | 237mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LXM32CD72N4 |
|---|---|
| EAN | 3606480216220 |
| ETIM | EC001857 |
| SCIP | c0961927-b9e6-4f64-bd63-334df07b6de6 |
| ECLASS | eClass_10_AKE177014 |
| Weight | 4.8 kg |
| Weight (Package) | 5.55 kg |
Designations
200VAC 208VAC 220VAC 380VAC 400VAC 415VAC 440VAC 480VAC AC Servo Amplifier AC Servo Amplifier AC Servo Controller AC Servo Controller Drive Control Drive Controller Encoder Emulation Encoder Simulation LXM32 Lexium Lexium32 Motion Motion Control PTI PTO Pulse Direction Pulse Train STO Servo Control Servo Controller Servo Drive Servo Drive Servo Drive Controller Servo Drive Technology Servo Motor Controller Servo amplifier Servo controller Servo controller Servo converter Servomotor Controller
Login
No reviews found. Share your insights with others.
































