€7.12
Available, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810022206 P/N: LVS08961 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS08961 PrismaSeT-P, Touch-up Paint, with Brush, RAL9003"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Touch-up Paint, with Brush, RAL9003
Schneider Electric LVS08961
EAN 3606481883063
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe | weiß |
|---|---|
| RAL-Nummer | 9001 |
| Spraydose | |
| Inhalt | 15ml |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS08961 |
|---|---|
| EAN | 3606481883063 |
| ETIM | EC001899 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (packaged) | 0.04 kg |
Designations
Prisma PrismaSeT Touch-up Paint
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















