€140.85
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810022146 P/N: LVS08697 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS08697 PrismaSeT-P, Kabeleinführungsplatte, 2-teilig,IP30,Breite=650+150mm,Tiefe=600mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Cable entry plate, 2-piece, IP30, Width=650+150mm, Depth=600mm
Schneider Electric LVS08697
EAN 3606481877673
Description
Tweedelige kabeldoorvoerplaat ontworpen voor gebruik met Prismaset P-omhulsels. Compatibel met kasten met een breedte van 650+150mm en een diepte van 600mm. Kabeldoorvoerplaat is gemaakt van behandeld plaatstaal en is afgewerkt in een getextureerd mat wit (RAL 9003). Ontworpen om een veilige en betrouwbare methode te bieden voor het invoeren en verlaten van de kast. De IP31-klasse van het omhulsel behouden voor bescherming tegen stof en het binnendringen van water.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | blind |
|---|---|
| Typ | sonstige |
| Breite | 800mm |
| Höhe | -mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Schutzart (NEMA) | 1 |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | metrisch |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS08697 |
|---|---|
| EAN | 3606481877673 |
| ETIM | EC000211 |
| Weight | 5.83 kg |
| Weight (Package) | 5.83 kg |
Designations
Cable entry plate Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















