€82.44
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810022145 P/N: LVS08696 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS08696 PrismaSeT-P, Kabeleinführungsplatte, 2-teilig,IP30,Breite=650mm,Tiefe=600mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Cable Entry Plate, 2-Part, IP30, Width=650mm, Depth=600mm
Schneider Electric LVS08696
EAN 3606481877666
Description
LVS08696 to dwuczęściowa płyta dławicowa kompatybilna z rozdzielnicami ProsmaSeT. Wymiary płyty to 650x600mm (szerokość x głębokość). Płyta jest w kolorze białym RAL9003. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnows zymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | blind |
|---|---|
| Typ | sonstige |
| Breite | 650mm |
| Höhe | -mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Schutzart (NEMA) | 1 |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | metrisch |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS08696 |
|---|---|
| EAN | 3606481877666 |
| ETIM | EC000211 |
| Weight | 4.71 kg |
| Weight (Package) | 4.71 kg |
Designations
Cable Entry Plate Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















