€138.91
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810022140 P/N: LVS08686 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS08686 PrismaSeT-P, Kabeleinführungsplatte, IP55,Breite=650mm,Tiefe=600mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Cable Entry Plate, IP55, Width=650mm, Depth=600mm
Schneider Electric LVS08686
EAN 3606481877611
Description
Volle kabeldoorvoerplaat ontworpen voor gebruik met Prismaset P-kasten. Compatibel met kasten met breedte 650mm en diepte 600mm. Kabeldoorvoerplaat is gemaakt van behandeld plaatstaal en is afgewerkt in een getextureerd mat wit (RAL 9003). Biedt een eenvoudige en veelzijdige oplossing voor diverse vereisten voor kabelinvoer. Het biedt een IP55-beschermingsklasse, die een betrouwbare bescherming biedt tegen stof- en waterindringing
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | blind |
|---|---|
| Typ | sonstige |
| Breite | 460mm |
| Höhe | -mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Schutzart (NEMA) | 3 |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | metrisch |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS08686 |
|---|---|
| EAN | 3606481877611 |
| ETIM | EC000211 |
| Weight | 5.08 kg |
| Weight (Package) | 5.08 kg |
Designations
Cable Entry Plate Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















