€5.65
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810022035 P/N: LVS04952 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04952 PrismaSeT-P, Schottung, Form 4,für Kabeleinführungsplatte,Höhe=5-6Module"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Partition, Type 4, for Cable Entry Plate, Height=5-6 Modules
Schneider Electric LVS04952
EAN 3606481879394
Description
Des plaques passe-câbles en installation sur les parties latérales des unités fonctionnelles pour proposer un cloisonnement forme 4.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | blind |
|---|---|
| Typ | sonstige |
| Breite | 400mm |
| Höhe | 300mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Schutzart (NEMA) | 1 |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | metrisch |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04952 |
|---|---|
| EAN | 3606481879394 |
| ETIM | EC000211 |
| Weight | 0.39 kg |
| Weight (Package) | 0.39 kg |
Designations
Partition Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















