€60.47
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021968 P/N: LVS04693 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04693 PrismaSeT-P, Connection Support, with 70mm distances"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Connection Support, with 70mm distances
Schneider Electric LVS04693
EAN 3606481867186
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 1600A |
| Schienenabstand | 70mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04693 |
|---|---|
| EAN | 3606481867186 |
| ETIM | EC001166 |
| Weight | 1.78 kg |
| Weight (packaged) | 1.78 kg |
Designations
Connection Carrier Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















