€37.21
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021956 P/N: LVS04668 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04668 PrismaSeT-P, Linergy LGYE/BS, Busbar Holder, vertical fixed for cabinet depth=600mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy LGYE/BS, Busbar Holder, vertical fixed for cabinet depth=600mm
Schneider Electric LVS04668
EAN 3606481932709
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 4000A |
| Schienenabstand | 115mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04668 |
|---|---|
| EAN | 3606481932709 |
| ETIM | EC001166 |
| Weight | 2.01 kg |
| Weight (packaged) | 2.01 kg |
Designations
Linergy LGYE/BS Prisma PrismaSet
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















