€11.75
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021955 P/N: LVS04667 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04667 PrismaSeT-P, Linergy TB, Support, for grounding bar, horizontal, Linergy BS,(2 pieces)"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy TB, Support, for grounding bar, horizontal, Linergy BS,(2 pieces)
Schneider Electric LVS04667
EAN 3606481867162
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 1 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 600A |
| Schienenabstand | -mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04667 |
|---|---|
| EAN | 3606481867162 |
| ETIM | EC001166 |
| Weight | 0.13 kg |
| Weight (packaged) | 0.13 kg |
Designations
Linergy TB Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















