€24.16
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021946 P/N: LVS04657 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04657 PrismaSeT-P, Linergy TB, Support, for Grounding Rail, Vertical, Linergy LGY/BS, (3 pieces)"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy TB, Support, for Grounding Rail, Vertical, Linergy LGY/BS, (3 pieces)
Schneider Electric LVS04657
EAN 3606481867100
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 1 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 1250A |
| Schienenabstand | -mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04657 |
|---|---|
| EAN | 3606481867100 |
| ETIM | EC001166 |
| Weight | 0.39 kg |
| Weight (packaged) | 0.39 kg |
Designations
Linergy TB Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















