€146.01
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021895 P/N: LVS04512 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04512 PrismaSeT-P, Linergy TB, Grounding Strip, Punched, 25x5mm, Length=1675mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy TB, Grounding Strip, Punched, 25x5mm, Length=1675mm
Schneider Electric LVS04512
EAN 3606481870407
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 400A |
|---|---|
| Ausführung | flach |
| Länge | 1675mm |
| Breite | 25mm |
| Höhe | 5mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04512 |
|---|---|
| EAN | 3606481870407 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 1.93 kg |
| Weight (packaged) | 1.93 kg |
Designations
Linergy TB Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















