€213.21
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021891 P/N: LVS04507 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04507 PrismaSeT-P, Linergy LGYE, Sammelschiene, vertikal,2000A,Länge=1625mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy LGYE, Busbar, vertical, 2000A, Length=1625mm
Schneider Electric LVS04507
EAN 3606481870360
Description
Het installatieprofiel voor rail 2000A is een barenstelsysteem dat ontworpen werd voor linergy in elektrische distributiepanelen. Het barenstel kan stromen tot 2000A verwerken, waardoor het geschikt is voor krachtige toepassingen. Linergy profiel met afmeting van Lengte 1625mm x Breedte 32,5mm x Hoogte 42,5mm Het barenstel heeft een compact ontwerp, dat een efficiënt gebruik van ruimte mogelijk maakt in elektrische panelen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 2000A |
|---|---|
| Ausführung | Profil |
| Länge | 1625mm |
| Breite | 100mm |
| Höhe | 31mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04507 |
|---|---|
| EAN | 3606481870360 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 5.77 kg |
| Weight (Package) | 5.77 kg |
Designations
Linergy LGYE Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















