€175.73
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021856 P/N: LVS04455 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04455 PrismaSeT-P, Connection extension, ComPacT NSX/NSX Vigi400-630 3-pole, toggle lever, fixed-mounted, horizontal"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Connection extension, ComPacT NSX/NSX Vigi400-630 3-pole, toggle lever, fixed-mounted, horizontal
Schneider Electric LVS04455
EAN 3606481867650
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 200mm |
|---|---|
| Breite | 350mm |
| Tiefe | 400mm |
| Mit Abdeckung | |
| Polzahl | 3 |
| Schienenabstand | -mm |
| Schienenhöhe | -mm |
| Schienenstärke | -mm |
| Max. Bemessungsstrom | 630A |
| Kurzschlussfestigkeit (Icw) | -kA |
| Sammelschienenlage |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04455 |
|---|---|
| EAN | 3606481867650 |
| ETIM | EC001896 |
| Weight | 5.71 kg |
| Weight (packaged) | 5.71 kg |
Designations
Connection extension Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















