€61.12
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021848 P/N: LVS04427 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04427 PrismaSeT-P, Connection, ComPacT NSX/NSX Vigi100-250/INS250 3-pole, horizontal, with vertical busbar Linergy LGY"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Connection, ComPacT NSX/NSX Vigi100-250/INS250 3-pole, horizontal, with vertical busbar Linergy LGY
Schneider Electric LVS04427
EAN 3606481867537
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | -mm |
|---|---|
| Breite | 650mm |
| Tiefe | 400mm |
| Mit Abdeckung | |
| Polzahl | 3 |
| Schienenabstand | -mm |
| Schienenhöhe | -mm |
| Schienenstärke | -mm |
| Max. Bemessungsstrom | 250A |
| Kurzschlussfestigkeit (Icw) | -kA |
| Sammelschienenlage |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04427 |
|---|---|
| EAN | 3606481867537 |
| ETIM | EC001896 |
| Weight | 1.21 kg |
| Weight (packaged) | 1.21 kg |
Designations
Connection Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















