€20.09
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021823 P/N: LVS04257 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04257 PrismaSeT-P, Cable Duct, Horizontal, with Bracket, Width=30mm, Height=60mm, Length=450mm, (4 Pieces)"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Cable Duct, Horizontal, with Bracket, Width=30mm, Height=60mm, Length=450mm, (4 Pieces)
Schneider Electric LVS04257
EAN 3606481866561
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebaubreite | -mm |
| Geeignet für Gehäusebauhöhe | -mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | -mm |
| Breite | 30mm |
| Höhe | 60mm |
| Tiefe | 30mm |
| Max. Belastbarkeit | -kg |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04257 |
|---|---|
| EAN | 3606481866561 |
| ETIM | EC002620 |
| Weight | 1.02 kg |
| Weight (packaged) | 1.02 kg |
Designations
Cable Channel Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















