€11.73
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021805 P/N: LVS04201 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04201 PrismaSeT-P, Linergy TB, Earth Strip, Cross Section 12x3mm, Terminals 1x16-35mm², Length=450mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy TB, Earth Strip, Cross Section 12x3mm, Terminals 1x16-35mm², Length=450mm
Schneider Electric LVS04201
EAN 3606481872470
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Klemme |
|---|---|
| Breite | 450mm |
| Höhe | 20mm |
| Tiefe | 25mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04201 |
|---|---|
| EAN | 3606481872470 |
| ETIM | EC002623 |
| Weight | 0.16 kg |
| Weight (packaged) | 0.16 kg |
Designations
Linergy TB Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















