€467.76
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021797 P/N: LVS04174 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04174 PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper Busbars, with Threaded Hole, 630A, 4-Pole, Length=1400mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper Busbars, with Threaded Hole, 630A, 4-Pole, Length=1400mm
Schneider Electric LVS04174
EAN 3606481870308
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 630A |
|---|---|
| Ausführung | flach |
| Länge | 1400mm |
| Breite | 32mm |
| Höhe | 8mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04174 |
|---|---|
| EAN | 3606481870308 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 12.51 kg |
| Weight (packaged) | 12.51 kg |
Designations
Busbar Linergy BS Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















