€127.28
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021792 P/N: LVS04162 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04162 PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper Busbars, with Threaded Hole, 250A, 4-Pole, Length=1000mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper Busbars, with Threaded Hole, 250A, 4-Pole, Length=1000mm
Schneider Electric LVS04162
EAN 3606481870254
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 250A |
|---|---|
| Ausführung | flach |
| Länge | 1000mm |
| Breite | 20mm |
| Höhe | 5mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04162 |
|---|---|
| EAN | 3606481870254 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 3.48 kg |
| Weight (packaged) | 3.48 kg |
Designations
Busbar Linergy BS Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















