€26.36
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021779 P/N: LVS04130 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04130 PrismaSeT-P, Linergy BW, accessory set, for seismic application"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BW, accessory set, for seismic application
Schneider Electric LVS04130
EAN 3606481932686
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 400A |
| Schienenabstand | -mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04130 |
|---|---|
| EAN | 3606481932686 |
| ETIM | EC001166 |
| Weight | 0.42 kg |
| Weight (packaged) | 0.42 kg |
Designations
Linergy BW Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















