€215.79
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021765 P/N: LVS04113 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04113 PrismaSet-P, Linergy BW, Busbar, 400A, 3-pole, Length=10000mm"
Schneider Electric PrismaSet-P, Linergy BW, Busbar, 400A, 3-pole, Length=10000mm
Schneider Electric LVS04113
EAN 3606481870100
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 400A |
|---|---|
| Ausführung | flach |
| Länge | 1000mm |
| Breite | -mm |
| Höhe | -mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04113 |
|---|---|
| EAN | 3606481870100 |
| ETIM | EC001522 |
| SCIP | f6ea8288-cb4b-47d2-96e2-5a4de3af423a |
| Weight | 5.4 kg |
| Weight (packaged) | 5.4 kg |
Designations
Busbar Linergy BW Prisma PrismaSet
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















