€93.29
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021762 P/N: LVS04108 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04108 PrismaSeT-P, Linergy BW, Busbar, 125A, 4-pole, Length=750mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BW, Busbar, 125A, 4-pole, Length=750mm
Schneider Electric LVS04108
EAN 3606481870070
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 125A |
|---|---|
| Ausführung | flach |
| Länge | 750mm |
| Breite | -mm |
| Höhe | -mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04108 |
|---|---|
| EAN | 3606481870070 |
| ETIM | EC001522 |
| SCIP | f6ea8288-cb4b-47d2-96e2-5a4de3af423a |
| Weight | 2.34 kg |
| Weight (packaged) | 2.34 kg |
Designations
Busbar Linergy BW Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















