€48.00
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021759 P/N: LVS04103 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04103 PrismaSeT-P, Linergy BW, Busbar, 125A, 3-pole, Length=450mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BW, Busbar, 125A, 3-pole, Length=450mm
Schneider Electric LVS04103
EAN 3606481871756
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 125A |
|---|---|
| Ausführung | flach |
| Länge | 450mm |
| Breite | -mm |
| Höhe | -mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04103 |
|---|---|
| EAN | 3606481871756 |
| ETIM | EC001522 |
| SCIP | f6ea8288-cb4b-47d2-96e2-5a4de3af423a |
| Weight | 1.18 kg |
| Weight (packaged) | 1.18 kg |
Designations
Busbar Linergy BW Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















