€87.35
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021725 P/N: LVS03979 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03979 PrismaSeT-P, Montageplatte, für Blindleistungskompensation,horizontal,Breite=650mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, for Power Factor Correction, Horizontal, Width=650mm
Schneider Electric LVS03979
EAN 3606481875402
Description
Montageplaat is geschikt voor functionele eenheden van Prismaset P Compatibel met condensatoren, contactoren, gemonteerd met afdichtingsplaat. Het is compatibel met kasten die een breedte van 650mm hebben. Het is gemaakt van staal. De kleur is Wit RAL 9003 en voldoet aan de RoHS- en REACh-normen. Elektroforesebehandeling en warm gepolymeriseerd polyester epoxypoeder plaatstaal.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 235mm |
|---|---|
| Breite | 550mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03979 |
|---|---|
| EAN | 3606481875402 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Weight | 5.84 kg |
| Weight (Package) | 5.84 kg |
Designations
Mounting Plate Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















