€70.94
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021722 P/N: LVS03930 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03930 PrismaSeT-P, Montageplatte, PowerLogic Vigilohm IM400 und 3x XD301 oder 1-2x IFL12,vertikal,Breite=650mm,Höhe=6Module"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, PowerLogic Vigilohm IM400 and 3x XD301 or 1-2x IFL12, vertical, Width=650mm, Height=6 Modules
Schneider Electric LVS03930
EAN 3606481885647
Description
Montageplaat is geschikt voor functionele eenheden van Prismaset P Compatibel met Vigilohm XM200-300C. Het is compatibel met kasten die een breedte van 650mm hebben. Het is gemaakt van staal. De kleur is Wit RAL 9003 en voldoet aan de RoHS- en REACh-normen. Elektroforesebehandeling en warm gepolymeriseerd polyester epoxypoeder plaatstaal.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 200mm |
|---|---|
| Breite | 560mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03930 |
|---|---|
| EAN | 3606481885647 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Weight | 2.27 kg |
| Weight (Package) | 2.27 kg |
Designations
Mounting Plate Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















