€3.33
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021715 P/N: LVS03908 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03908 PrismaSeT-P, Front Panel Blind Cover, 96x96mm, with Pre-Punching"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Front Panel Blind Cover, 96x96mm, with Pre-Punching
Schneider Electric LVS03908
EAN 3606481875372
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Blende |
|---|---|
| Breite | 96mm |
| Höhe | 96mm |
| Tiefe | -mm |
| Einbauort | sonstige |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03908 |
|---|---|
| EAN | 3606481875372 |
| ETIM | EC002617 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (packaged) | 0.03 kg |
Designations
Blind Cover Cover Front Panel Blind Cover Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















