€9.61
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021712 P/N: LVS03903 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03903 PrismaSeT-P, Frontplatteneinbaurahmen, mit 96x96mm Ausschnitt"
Schneider Electric PrismaSet-P, Front Panel Frame, with 96x96mm Cutout
Schneider Electric LVS03903
EAN 3606481885661
Description
Montageplaat is geschikt voor functionele eenheden van Prismaset P Compatibel met 96x96 uitsnijding voor Dev/P-Button. Montageplaat gemaakt van kunststof met kleur wit (RAL 9001)
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Blende |
|---|---|
| Breite | 96mm |
| Höhe | 96mm |
| Tiefe | -mm |
| Einbauort | sonstige |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03903 |
|---|---|
| EAN | 3606481885661 |
| ETIM | EC002617 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.03 kg |
Designations
Blank Cover Cover Front Panel Frame Prisma PrismaSet
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















