€25.71
Available, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021661 P/N: LVS03620 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03620 PrismaSeT-P, Front Panel, 3x ComPacT INS-INV250, Fixed Mounting, Vertical, Width=650mm, Height=5 Modules"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Front Panel, 3x ComPacT INS-INV250, Fixed Mounting, Vertical, Width=650mm, Height=5 Modules
Schneider Electric LVS03620
EAN 3606481872517
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 500mm |
|---|---|
| Höhe | 250mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 650mm |
| Geeignet für Gehäusebauhöhe | 2000mm |
| Anzahl der Höheneinheiten (HE) | 5 |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03620 |
|---|---|
| EAN | 3606481872517 |
| ETIM | EC000456 |
| Weight | 0.88 kg |
| Weight (packaged) | 0.88 kg |
Designations
Front Panel Prisma PrismaSet
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















