€34.50
Available, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021658 P/N: LVS03616 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03616 PrismaSeT-P, Front Panel, for Network Switching, ComPacT NSX100-250, Motor Drive, Horizontal, Width=650mm, Height=8 Modules"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Front Panel, for Network Switching, ComPacT NSX100-250, Motor Drive, Horizontal, Width=650mm, Height=8 Modules
Schneider Electric LVS03616
EAN 3606481866073
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 500mm |
|---|---|
| Höhe | 400mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 650mm |
| Geeignet für Gehäusebauhöhe | 2000mm |
| Anzahl der Höheneinheiten (HE) | 8 |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03616 |
|---|---|
| EAN | 3606481866073 |
| ETIM | EC000456 |
| Weight | 1.55 kg |
| Weight (packaged) | 1.55 kg |
Designations
Front Panel Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















