€93.55
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021644 P/N: LVS03574 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03574 PrismaSeT-P, Montageplatte, gelocht mit universal Montagewinkel,Breite=650mm,Höhe=12Module"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, Perforated with Universal Mounting Bracket, Width=650mm, Height=12 Modules
Schneider Electric LVS03574
EAN 3606481874924
Description
Montageplaat is geschikt voor functionele eenheden van Prismaset P Compatibiliteit met frame van cel Stalen materiaal en oppervlakteafwerking van gegalvaniseerd Het is compatibel met kasten die een breedte van 650mm hebben.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 600mm |
|---|---|
| Breite | 375mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03574 |
|---|---|
| EAN | 3606481874924 |
| ETIM | EC000213 |
| Weight | 2.94 kg |
| Weight (Package) | 2.94 kg |
Designations
Mounting Plate Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















