€57.63
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021643 P/N: LVS03572 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03572 PrismaSeT-P, Montageplatte, gelocht mit seitlichen Montageschienen,Breite=650mm,Höhe=6Module"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, Perforated with Lateral Mounting Rails, Width=650mm, Height=6 Modules
Schneider Electric LVS03572
EAN 3606481874917
Description
Montageplaat is geschikt voor functionele eenheden van Prismaset P Compatibel met Altistart ATS01N/PowerLogic CM4000 Stalen materiaal en oppervlakteafwerking van gegalvaniseerd Het is compatibel met kasten die een breedte van 650mm hebben.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 296mm |
|---|---|
| Breite | 575mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03572 |
|---|---|
| EAN | 3606481874917 |
| ETIM | EC000213 |
| Weight | 2.04 kg |
| Weight (Package) | 2.04 kg |
Designations
Mounting Plate Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















