€45.61
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021642 P/N: LVS03571 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03571 PrismaSeT-P, Montageplatte, gelocht mit seitlichen Montageschienen,Breite=650mm,Höhe=4Module"
Schneider Electric PrismaSeT-P, mounting plate, perforated with lateral mounting rails, Width=650mm, Height=4Modules
Schneider Electric LVS03571
EAN 3606481874900
Description
Montageplaat is geschikt voor functionele eenheden van Prismaset P Compatibiliteit met Phaseo LS/LS transformator Stalen materiaal en oppervlakteafwerking van gegalvaniseerd Het is compatibel met kasten die een breedte van 650/300mm hebben.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 192mm |
|---|---|
| Breite | 650mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03571 |
|---|---|
| EAN | 3606481874900 |
| ETIM | EC000213 |
| Weight | 1.71 kg |
| Weight (Package) | 1.71 kg |
Designations
Mounting plate Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















