€67.19
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021633 P/N: LVS03545 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03545 PrismaSeT-P, Mounting Plate, 9x FuPacT ISFL160, 100mm Busbar, Vertical, Width=650mm, Height=11 Modules"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, 9x FuPacT ISFL160, 100mm Busbar, Vertical, Width=650mm, Height=11 Modules
Schneider Electric LVS03545
EAN 3606481871275
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 3 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 160A |
| Schienenabstand | 100mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03545 |
|---|---|
| EAN | 3606481871275 |
| ETIM | EC001166 |
| Weight | 2.44 kg |
| Weight (packaged) | 2.44 kg |
Designations
Mounting Plate Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















