€70.94
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021632 P/N: LVS03508 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03508 PrismaSeT-P, Montageplatte, 2x 3PH+N Messgeräte,vertikal,Breite=650mm,Höhe=6Module"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, 2x 3PH+N Measuring Devices, Vertical, Width=650mm, Height=6 Modules
Schneider Electric LVS03508
EAN 3606481874719
Description
Montageplaat is geschikt voor functionele eenheden van Prismaset P Compatibel met 2 Kilowattuurmeters 3Ph. Ze zijn ontworpen voor verticale installatie, waardoor ze ideaal zijn voor een breed scala van elektrische installaties. Het is compatibel met kasten die een breedte van 650mm hebben. Het is gemaakt van staal. De kleur is Wit RAL 9003 en voldoet aan de RoHS- en REACh-normen. Elektroforesebehandeling en warm gepolymeriseerd polyester epoxypoeder plaatstaal.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 295mm |
|---|---|
| Breite | 540mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03508 |
|---|---|
| EAN | 3606481874719 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Weight | 5.92 kg |
| Weight (Package) | 5.92 kg |
Designations
Mounting Plate Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















