€61.70
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021629 P/N: LVS03500 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03500 PrismaSeT-P, Montageplatte, MasterPacT MTZ2 08-40 3-4polig,Festeinbau/Einschubtechnik,vertikal,Breite=650mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, MasterPacT MTZ2 08-40 3-4pole, Fixed Mounting/Drawer Technology, Vertical, Width=650mm
Schneider Electric LVS03500
EAN 3606481874610
Description
La platine MTZ sert à installer l'appareil de coupure dans son environnement. La platine est livrée à l'unité dans un emballage individuel.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 30mm |
|---|---|
| Breite | 650mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03500 |
|---|---|
| EAN | 3606481874610 |
| ETIM | EC000213 |
| Weight | 3.78 kg |
| Weight (Package) | 3.78 kg |
Designations
Mounting Plate Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















