€52.01
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021628 P/N: LVS03489 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03489 PrismaSeT-P, Mounting Plate, MasterPacT MTZ1 06-16 3-pole, Fixed Mounting, Vertical, Width=400mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, MasterPacT MTZ1 06-16 3-pole, Fixed Mounting, Vertical, Width=400mm
Schneider Electric LVS03489
EAN 3606481871459
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 30mm |
|---|---|
| Breite | 328mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03489 |
|---|---|
| EAN | 3606481871459 |
| ETIM | EC000213 |
| Weight | 1.41 kg |
| Weight (packaged) | 1.41 kg |
Designations
Mounting Plate Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















