€63.64
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021623 P/N: LVS03482 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03482 PrismaSeT-P, Montageplatte, ComPacT NS630b-1600 3-4polig,Festeinbau,vertikal,Breite=650mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting plate, ComPacT NS630b-1600 3-4 pole, Fixed mounting, vertical, Width=650mm
Schneider Electric LVS03482
EAN 3606481874450
Description
La platine sert à installer l'appareil de coupure dans son environnement. La platine est livrée à l'unité dans un emballage individuel.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 300mm |
|---|---|
| Breite | 650mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03482 |
|---|---|
| EAN | 3606481874450 |
| ETIM | EC000213 |
| Weight | 3.25 kg |
| Weight (Package) | 3.25 kg |
Designations
Mounting plate Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















