€61.83
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021622 P/N: LVS03480 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03480 PrismaSeT-P, Mounting Plate, ComPacT NS630b-1000 3-4 poles, Tipping lever, Fixed-mounting, horizontal, Width=650mm H=7 Modules"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, ComPacT NS630b-1000 3-4 poles, Tipping lever, Fixed-mounting, horizontal, Width=650mm H=7 Modules
Schneider Electric LVS03480
EAN 3606481874443
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 350mm |
|---|---|
| Breite | 650mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03480 |
|---|---|
| EAN | 3606481874443 |
| ETIM | EC000213 |
| Weight | 2.99 kg |
| Weight (packaged) | 2.99 kg |
Designations
Mounting Plate Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















