€55.30
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021621 P/N: LVS03462 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03462 PrismaSeT-P, Montageplatte, ComPacT NSX400-630 3-4polig,Einschubtechnik,horizontal,Breite=650mm,Höhe=6Module"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, ComPacT NSX400-630 3-4 poles, Plug-in Technology, Horizontal, Width=650mm, Height=6 Modules
Schneider Electric LVS03462
EAN 3606481874436
Description
La platine sert à installer l'appareil de coupure dans son environnement. La platine est livrée à l'unité dans un emballage individuel.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 296mm |
|---|---|
| Breite | 575mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03462 |
|---|---|
| EAN | 3606481874436 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Weight | 3.48 kg |
| Weight (Package) | 3.48 kg |
Designations
Mounting Plate Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















