€87.48
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021620 P/N: LVS03461 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03461 PrismaSeT-P, Montageplatte, 2x ComPacT NSX/NSX Vigi400-630 3-4polig,vertikal,Breite=650mm,Höhe=11Module"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, 2x ComPacT NSX/NSX Vigi400-630 3-4 Poles, Vertical, Width=650mm, Height=11 Modules
Schneider Electric LVS03461
EAN 3606481874429
Description
La platine sert à installer l'appareil de coupure dans son environnement. La platine est livrée à l'unité dans un emballage individuel.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 372mm |
|---|---|
| Breite | 650mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03461 |
|---|---|
| EAN | 3606481874429 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Weight | 5.09 kg |
| Weight (Package) | 5.09 kg |
Designations
Mounting Plate Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















