€36.63
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021615 P/N: LVS03453 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03453 PrismaSeT-P, Mounting Plate, ComPacT NSX/NSX Vigi 400-630 3-pole, Plug-in Technology, Width=650mm, Height=4 Modules"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, ComPacT NSX/NSX Vigi 400-630 3-pole, Plug-in Technology, Width=650mm, Height=4 Modules
Schneider Electric LVS03453
EAN 3606481874382
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 200mm |
|---|---|
| Breite | 650mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03453 |
|---|---|
| EAN | 3606481874382 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Weight | 2.58 kg |
| Weight (packaged) | 2.58 kg |
Designations
Mounting Plate Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















