€44.19
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021610 P/N: LVS03422 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03422 PrismaSeT-P, Montageplatte, 3-4x NSX/NSX Vigi100-250 3-4polig,Drehantrieb,Festeinbau,vertikal,Breite=650mm,H=6Module"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting plate, 3-4x NSX/NSX Vigi100-250 3-4pole, Rotary drive, Fixed installation, vertical, Width=650mm, H=6Modules
Schneider Electric LVS03422
EAN 3606481874337
Description
PrismaSeT P. Montageplatte für vier 3-polige oder drei 4-polige ComPacT NSX oder NSX Vigi oder Vigi NSX bis 250 A mit Drehantrieb oder Motorantrieb in vertikaler Einbaulage in Festeinbautechnik. mit einer Höhe von 6 Moduleinheiten für Schaltschränke mit einer Breite von 650 mm. Pulverbeschichtet in RAL9003 struktur.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 147mm |
|---|---|
| Breite | 606mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03422 |
|---|---|
| EAN | 3606481874337 |
| ETIM | EC000213 |
| Weight | 2.41 kg |
| Weight (Package) | 2.41 kg |
Designations
Mounting plate Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















