€39.67
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021608 P/N: LVS03420 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03420 PrismaSeT-P, Montageplatte, 3-4x NSX/NSX Vigi100-250 3-4polig,Kipphebel,Festeinbau,vertikal,Breite=650mm,Höhe=6Module"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, 3-4x NSX/NSX Vigi100-250 3-4 Pole, Toggle, Fixed Mount, Vertical, Width=650mm, Height=6 Modules
Schneider Electric LVS03420
EAN 3606481874313
Description
Placa soporte para PrismaSeT P, para fijar 3 ComPacT NSX-INS250 o EasyPacT CVS250 fijo en posición horizontal, con mando manual
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 152mm |
|---|---|
| Breite | 593mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03420 |
|---|---|
| EAN | 3606481874313 |
| ETIM | EC000213 |
| Weight | 1.56 kg |
| Weight (Package) | 1.56 kg |
Designations
Mounting Plate Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















