€43.87
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021602 P/N: LVS03412 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03412 PrismaSeT-P, Montageplatte, INS-INV/NSX/NSX Vigi100-250 4polig,Kipphebel,Festeinbau,horizontal,Breite=650mm,Höhe=4Module"
Schneider Electric PrismSeT-P, Mounting plate, INS-INV/NSX/NSX Vigi100-250 4-pole, Toggle switch, Fixed installation, horizontal, Width=650mm, Height=4Modules
Schneider Electric LVS03412
EAN 3606481874269
Description
Placa soporte para PrismaSeT P, para fijar ComPacT NSX-INS250 o EasyPacT CVS250 fijo en posición horizontal, con mando manual
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 192mm |
|---|---|
| Breite | 650mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03412 |
|---|---|
| EAN | 3606481874269 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Weight | 1.44 kg |
| Weight (Package) | 1.44 kg |
Designations
Mounting plate Prism PrismSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















