€30.56
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021601 P/N: LVS03411 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03411 PrismaSeT-P, Montageplatte, ComPacT NSX/NSX Vigi100-250 3polig,Kipphebel,Festeinbau,horizontal,Breite=650mm,Höhe=3Module"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, ComPacT NSX/NSX Vigi100-250 3-pole, Toggle, Fixed Installation, Horizontal, Width=650mm, Height=3 Modules
Schneider Electric LVS03411
EAN 3606481874252
Description
PrismaSeT P. Montageplatte für einen 3-poligen ComPacT NSX oder NSX Vigi oder Vigi NSX bis 250 A mit Kipphebelantrieb in horizontaler Einbaulage in Festeinbautechnik, mit einer Höhe von 3 Moduleinheiten für Schaltschränke mit einer Breite von 650 mm. Pulverbeschichtet in RAL9003 struktur.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 141mm |
|---|---|
| Breite | 650mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03411 |
|---|---|
| EAN | 3606481874252 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Weight | 1.12 kg |
| Weight (Package) | 1.12 kg |
Designations
Mounting Plate Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















