€39.73
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021599 P/N: LVS03409 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03409 PrismaSeT-P, Mounting Plate, ComPacT NSXm/NSXm Vigi160 3-4-pole,horizontal,Width=650mm,Height=3 Modules"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, ComPacT NSXm/NSXm Vigi160 3-4-pole,horizontal,Width=650mm,Height=3 Modules
Schneider Electric LVS03409
EAN 3606481871565
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 150mm |
|---|---|
| Breite | 575mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03409 |
|---|---|
| EAN | 3606481871565 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Weight | 2.06 kg |
| Weight (packaged) | 2.06 kg |
Designations
Mounting Plate Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















