€44.64
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021597 P/N: LVS03405 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03405 PrismaSeT-P, Montageplatte, ComPacT NSXm160 3-4polig,vertikal,Breite=400mm,Höhe=8Module"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, ComPacT NSXm160 3-4pole,vertical,Width=400mm,Height=8 Modules
Schneider Electric LVS03405
EAN 3606481870971
Description
Montageplaat is geschikt voor functionele eenheden van Prismaset P Compatibel met ComPact Compact nsxm/Vigi NSXm TGL / DRH 3P/4P. Ze zijn ontworpen voor verticale installatie, waardoor ze ideaal zijn voor een breed scala van elektrische installaties. Het is compatibel met kasten die een breedte van 400mm hebben. Het is gemaakt van staal. De kleur is Wit RAL 9003 en voldoet aan de RoHS- en REACh-normen. Elektroforesebehandeling en warm gepolymeriseerd polyester epoxypoeder plaatstaal.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 150mm |
|---|---|
| Breite | 325mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03405 |
|---|---|
| EAN | 3606481870971 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Weight | 1.49 kg |
| Weight (Package) | 1.49 kg |
Designations
Mounting Plate Prism PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















