€14.47
Available, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021580 P/N: LVS03326 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03326 PrismaSeT-G, Front Panel, FuPacT ISFT160 3-pole on Mounting Plate, Horizontal, Width=600mm, Height=3 Modules"
Schneider Electric PrismaSeT-G, Front Panel, FuPacT ISFT160 3-pole on Mounting Plate, Horizontal, Width=600mm, Height=3 Modules
Schneider Electric LVS03326
EAN 3606481871886
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 500mm |
|---|---|
| Höhe | 150mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 600mm |
| Geeignet für Gehäusebauhöhe | -mm |
| Anzahl der Höheneinheiten (HE) | 3 |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03326 |
|---|---|
| EAN | 3606481871886 |
| ETIM | EC000456 |
| Weight | 0.59 kg |
| Weight (packaged) | 0.59 kg |
Designations
Front Panel Prism PrismaSeT-G
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















