€37.60
Available, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021577 P/N: LVS03323 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS03323 PrismaSet-P, Front Panel, 2x FuPacT ISFT400 3-pole on Mounting Plate, Vertical, Width=650mm, Height=9 Modules"
Schneider Electric PrismaSet-P, Front Panel, 2x FuPacT ISFT400 3-pole on Mounting Plate, Vertical, Width=650mm, Height=9 Modules
Schneider Electric LVS03323
EAN 3606481871909
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 500mm |
|---|---|
| Höhe | 450mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 650mm |
| Geeignet für Gehäusebauhöhe | 2000mm |
| Anzahl der Höheneinheiten (HE) | 9 |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS03323 |
|---|---|
| EAN | 3606481871909 |
| ETIM | EC000456 |
| Weight | 1.51 kg |
| Weight (packaged) | 1.51 kg |
Designations
Front Panel Prisma PrismaSet
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















